FITNESS GRUPOWY

ZAJĘCIA GRUPOWE

to treningi pomagające uzyskać wymarzoną sylwetkę, poprawić wydolność oraz wzmocnić i ujędrnić ciało. Z jednej strony to najnowocześniejszy trening całego organizmu, z drugiej zaś szczególnie motywujący rodzaj treningu, który po prostu sprawia przyjemność. Pod okiem wykwalifikowanej kadry możesz liczyć na skuteczny trening układu krążenia, polepszenie koordynacji ruchów, zwiększenie gibkości i kształtowanie umiejętności odczuwania własnego ciała. Wszystko to daje w efekcie znaczną poprawę samopoczucia. W grupie zyskasz większą motywację do uzyskania wyznaczonych sobie celów treningowych w atmosferze zdrowej rywalizacji i w zamian otrzymasz zastrzyk pozytywnej energii!!!

W ofercie klubów dysponujemy przestronnymi pomieszczeniami odpowiednio wyposażonymi w niezbędny sprzęt – w połączeniu z motywacją grupy i muzyki otrzymasz od Nas potężną dawkę pozytywnej energii! Regularne ćwiczenia aerobowe są korzystne dla całego organizmu. Usprawniają i wzmacniają wszystkie mięśnie, poprawiają wydolność płuc i pracę serca. Są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania ciała i umysłu.

Z Nami wzmocnisz procesy przemiany materii, co oznacza zwiększenie zużycia kalorii, zapobieganie chorobom układu krążenia i serca poprzez poprawę wydajności serca, poprawę zdolności przyswajania tlenu, zwiększenie ogólnej wytrzymałości, poprawę stanu kondycyjnego organizmu w każdym wieku i spowolnienie procesów starzenia, zmniejszenie napięć stresowych, poprawa koordynacji, motoryki, a także pracy mózgu.

Proponujemy różne formy zajęć grupowych prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów: wzmacniające, kondycyjne, mentalne i mieszane.

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • BLACKROLL

 • BODYSTILING


  BODYSTILING

  Zajęcia bazujące na jodze, ćwiczeniach rehabilitacyjnych i klasycznych technikach regulacji oddechu. Podstawą zajęć jest połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Celem ćwiczeń jest przede wszystkim odzyskanie świadomości własnego ciała oraz wzmocnienie i stabilizacja wszystkich elementów zaangażowanych w ruch. Efektem ćwiczeń jest nie tylko smuklejsza i zgrabniejsza sylwetka, ale i wewnętrzny spokój i relaks.

  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
 • BRZUCH UDA POŚLADKI


  BRZUCH UDA POŚLADKI

  To forma aerobiku skierowana do osób, które chciałyby wymodelować dolne partie ciała. Porcja takiego ruchu pobudza i dodaje energii. Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki to są to ćwiczenia dla Ciebie. Zaczynają się 10–15-minutową rozgrzewką, po niej następuje kompleksowy zestaw ćwiczeń obejmujący głównie dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają szczupłą sylwetkę: płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda, ponadto wzmacniają mięśnie całego ciała i przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Jest to również dobra metoda, żeby rozprawić się z cellulitem.

  Instruktorzy fitness
 • CORE & MORE


  CORE & MORE

  To trening koordynacji, kondycji, rzeźbienia tkanki mięśniowej i spalania tłuszczu na ruchomych platformach.

  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
 • CORE 30'


  CORE 30'

  Półgodzinne zajęcia, których celem jest wzmocnienie mięśni brzucha i grzbietu, idealny trening w krótkim czasie, szczególnie dla zapracowanych. Systematyczne wzmacnianie tych mięśni może zapobiec wielu urazom oraz wspomóc rehabilitację.

  Instruktorzy fitness
 • FAT BURNING


  FAT BURNING

  Instruktorzy fitness
 • FATBURNING WORKOUT


  FATBURNING WORKOUT

  To forma treningu ogólnorozwojowego, który bazuje na podstawowych ćwiczeniach fizycznych takich jak: pompki, przysiady, wyskoki, podciąganie, bieg itd. Zaciśnij zęby i wylej z siebie siódme poty! Efektem Cross Training'u jest poprawa kondycji, siły, wydolności i szybkości. Zaletą jest dostępność – te ćwiczenia może uprawiać każdy.

 • FIT MAMA


  FIT MAMA

  Ćwiczenia ruchowe, które przygotowują cały organizm, a zwłaszcza układ nerwowo-mięśniowy do efektywnego porodu. Zajęcia dla kobiet w ciąży odbywają się w miłej kameralnej atmosferze pod bacznym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Program ćwiczeń opracowany jest tak, aby pomóc zachować dobrą formę podczas ciąży i przygotować do porodu oraz ułatwić odzyskanie sylwetki po urodzeniu dziecka.

 • FIT MAMA & BABY


  FIT MAMA & BABY

  Zajęcia przygotowane specjalnie dla kobiet, które chcą wrócić do formy po okresie ciąży, nie rozstając się ze swoim maleństwem. Wykonywane ćwiczenia pomogą w efektywny sposób wzmocnić i uelastycznić mięsnie, pozbyć się zbędnych kilogramów, a także poprawić kondycję. Jest to świetna forma aktywnego spędzania czasu z malutkim dzieckiem i jednocześnie trening dla młodej mamy. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet z dziećmi od 3 miesiąca do 1,5 roku.

 • JOGA KLASYCZNA


  JOGA KLASYCZNA

  Zajęcia podczas których wykorzystywane są wszystkie elementy dobrodziejstw ośmiostopniowej drabiny jogi. Droga jogi klasycznej uporządkowana w II w p.n.e przez Patandźaliego pozwala na pełniejszy i szybszy rozwój osobowościowy. Uczestnik będzie miał możliwość pełnej pracy z ciałem (asany), oddechem (pranayama) i umysłem (dharana – koncentracja i dhjana – medytacja). Ta wielowymiarowa praca jednostki pokrywa się z głównym holistycznym (całościowym) podejściem jogi względem człowieka.

 • JUMPING

 • KIDS & FUN


  KIDS & FUN

  Zajęcia dla dzieci przeznaczone zarówno dla dziewczynek i chłopców łączące w sobie ruch, muzykę i aspekty społecznościowe. Zajęcia inspirują dzieci do wyrażania siebie poprzez ruch i do zabawy, poprawiając jednocześnie ich ogólny stan zdrowia, kondycję i samopoczucie. Zajęcia te zwiększają skupienie i pewność siebie , przyspieszają metabolizm oraz poprawiają kondycję. Jest to super zabawa dla dzieci a dla rodziców możliwość przeprowadzenia swojego treningu podczas zajęć, gdy dziecko pozostaje pod baczną opieką instruktora.

 • PILATES


  PILATES

  Ćwiczenia wykonywane przy spokojnej muzyce, wprowadzają w dobry nastrój .Wpływają na elastyczność i wydłużanie mięśni oraz wzmocnienie wiązadeł i stawów. W konsekwencji sylwetka staje się smuklejsza, szczuplejsza i wyższa. To rodzaj kompleksowej pracy, który łączy umysł, dusze i ciało.

  Instruktorzy fitness
 • PILATES ACTIVE


  PILATES ACTIVE

  Ćwiczenia wykonywane przy spokojnej muzyce, wprowadzają w dobry nastrój .Wpływają na elastyczność i wydłużanie mięśni oraz wzmocnienie wiązadeł i stawów. W konsekwencji sylwetka staje się smuklejsza, szczuplejsza i wyższa. To rodzaj kompleksowej pracy, który łączy umysł, dusze i ciało.

  Instruktorzy fitness
 • POWER BRZUCH


  POWER BRZUCH

  Chcesz mieć płaski brzuch? Ten półgodzinny trening o charakterze kondycyjnym, polega na jednoczesnym wzmacnianiu układu krążeniowo-oddechowego i kształtowaniu mięśni brzucha. Na zajęciach spalisz zbędną tkankę tłuszczową, a także spłaszczysz i wyrzeźbisz swój brzuch.

  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
 • POWER PUMP


  POWER PUMP

  Zajęcia z wykorzystaniem sztang z regulowanym obciążeniem. Jest to trening o dużej efektywności spalania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Głównym celem jest poprawa wydolności organizmu, wzrost wytrzymałości i siły mięśni na rzecz pięknego ich zarysu i rzeźby wszystkich grup mięśniowych. Podczas treningu wykorzystuje się stosunkowo proste ćwiczenia wzmacniające duże grupy mięśniowe przy odpowiednio dobranej motywującej muzyce, przez co są o wiele bardziej ciekawe niż typowy trening siłowy. Zajęcia zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
 • POWER YOGA

 • RUNNING OUTDOOR bieg w terenie


  RUNNING OUTDOOR bieg w terenie

  Zajęcia dla osób lubiących biegi długodystansowe w terenie oraz wszystkich chcących rozsmakować się w aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Celem zajęć jest polepszenie kondycji, wydolności krążeniowo-oddechowej, praca nad wytrzymałością ogólną, tlenową i beztlenową oraz szybkościową. Ponadto wzrost odporności, hartowanie ciała i rozwój wytrwałości, samodyscypliny i silnej woli. Przy aktywnym uczestnictwie w treningach gwarancja polepszenia rekordów życiowych na dystansach 5 i 10 km. Dodatkowo ćwiczenia rozciągające i relaksacyjne. Zajęcia przynoszące liczne korzyści zdrowotne i sprawnościowe oraz mnóstwo satysfakcji.

 • SLIM FIGURA


  SLIM FIGURA

  Zajęcia o średniej intensywności. To połączenie gimnastyki odchudzającej z ćwiczeniami wzmacniającymi i ujędrniającymi wszystkie grupy mięśniowe. W czasie zajęć wykorzystywane są piłki i tubingi. Umiarkowane tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń. Wyszczuplamy figureczki, żeby mieć nóżki i ciałeczka jak rureczki!!!:) Zajęcia zakończone 10-minutowym stretchingiem.

  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
 • SLOW JOGGING

 • STEP DANCE


  STEP DANCE

  Taneczne zajęcia choreograficzne na stepie w rytm energetyzującej, porywającej muzyki. Ćwiczenia o jednostajnej intensywności, które zapewnią skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej i dużą dawkę pozytywnej energii, optymizmu, pewności siebie i świetnego samopoczucia. Trening idealny dla każdego, kto lubi ruch i dobrą zabawę przy muzyce. :)

  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
 • STEP FATBURN


  STEP FATBURN

  Step jest treningiem, którego warto spróbować, bo oprócz zrzucenia zbędnych kilogramów, pozwala sukcesywnie modelować i rzeźbić sylwetkę. Liczba spalonych kalorii zwiększa się wraz z podwyższeniem stepu. Step nie niszczy stawów kolanowych, gdy ćwiczenia wykonywane są zgodnie z zaleceniami instruktora i prawidłowo pod względem technicznym.

  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
 • STEP POWER


  STEP POWER

  Zajęcia najbardziej intensywne, wymagające wysokiej kondycji fizycznej. Energetyzujące rytmy muzyczne + motywacja instruktora doda Ci pozytywnej energii.

 • STRETCHING


  STRETCHING

  Zajęcia poświęcone rozciąganiu wszystkich mięśni, dzięki czemu Twoje ciało stanie się bardziej elastyczne i przygotowane do efektywnego treningu, zwiększy się ruchomość stawów. Stretching można polecić każdemu! - wspaniale eliminuje przykurcze mięśniowe, które mogą być wynikiem siedzącego trybu życia i powodować bóle kręgosłupa. To zaledwie pół godziny ćwiczeń a na prawdę warto!

  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
 • SZOK EFEKT


  SZOK EFEKT

  Zajęcia o charakterze wzmacniająco-aerobowym, obejmujące globalne partie mięśniowe. Celem zajęć jest aktywacja procesu spalania tkanki tłuszczowej, poprawy kondycji i wytrzymałości mięśniowej. Do ćwiczeń wykorzystuje się dodatkowy sprzęt, np. stepy, hantle, itp...

  Instruktorzy fitness
 • TABATA FIT


  TABATA FIT

  Szybki, intensywny trening. Pomaga spalić tkankę tłuszczową oraz poprawia wydolność organizmu. Jest tylko jedna zasada: należy ćwiczyć bardzo szybko, nie odpuszczając sobie i nie wydłużając przerw.

 • TBC Total Body Condition


  TBC Total Body Condition

 • TRENING OBWODOWY


  TRENING OBWODOWY

 • TRENING OBWODOWY SYNRGY360s


  TRENING OBWODOWY SYNRGY360s

  To szybki trening obwodowo-funkcjonalny, obejmujący wszystkie partie mięśni, wydolność i wytrzymałość. Idealny dla każdego bez względu na wiek, prowadzony przez naszych trenerów personalnych na sali fitness z wykorzystaniem jedynego w swoim rodzaju przyrządu SYNRGY360s.

 • TRX


  TRX

  Szukasz wyzwania, a może znudziło Cię dźwiganie ciężarów ?? – spróbuj podźwigać własne ciało podczas rewelacyjnego treningu jakim jest TRX. TRX pozwala w bezpieczny sposób wykonywać setki różnorodnych treningów dzięki którym poprawimy swoja siłę, wytrzymałość, mobilność i równowagę. Dzięki temu pracujemy jednocześnie nad mięśniami globalnymi a także tymi które są niewidoczne dla oka ludzkiego, zapobiegamy urazom oraz chronimy nasz kręgosłup. Trening funkcjonalny TRX jest idealnym uzupełnieniem treningu siłowego dla zaawansowanych, ale dzięki swojej funkcjonalności nadaję się również dla początkujących.

  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
  Instruktorzy fitness
 • VINJASA FLOW JOGA


  VINJASA FLOW JOGA

  Zajęcia skierowane dla osób preferujących aktywny sposób spędzania czasu. Jeśli uwielbiasz ruch i chcesz skorzystać ze wszystkich prozdrowotnych dobrodziejstw, które oferuje joga, to te zajęcia są dla Ciebie. Vinjasa to połączenie ruchu z oddechem, flow to twój własny przepływ, który wprowadzasz w każdą pozycję. Jedność tych trzech elementów, czyli ruchu, oddechu i Twojego własnego sposobu czucia pozycji doprowadza do scalenia wewnętrznego czyli jogi. Oddaj się ruchowi , zamanifestuj swój flow, tańcz w medytacji..

 • YOGA (1,5h)


  YOGA (1,5h)

  To najstarszy na świecie sposób samodzielnego rozwijania umysłu, ciała i duszy. Warto zatem nie tylko poznać i ćwiczyć pozycje, lecz także żyć yogą na co dzień, dążąc do wzmocnienia fizycznego, uwolnienia się od stresów oraz ogólnego odprężenia ciała i umysłu.

 • ZDROWY KRĘGOSŁUP


  ZDROWY KRĘGOSŁUP

  Zajęcia, które pokocha Twój kręgosłup! Opracowany trening ma charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny. Zadbaj o zdrowy kręgosłup i dobre samopoczucie. Zajęcia odbywają się z pomocą dużych piłek fitnessowych. Podczas treningu z piłkami mobilizujemy do pracy mięśnie brzucha (zwłaszcza tzw. mięśnie głębokie), mięśnie okołokręgosłupowe (stabilizujące i utrzymujące kręgi i krążki międzykręgowe we właściwym ułożeniu), mięśnie grzbietu oraz pośladków.

bodystyling

Zajęcia